Outdoorový computer Suunto CORE CRUSH  bílá

Outdoorový computer Suunto CORE CRUSH bílá

Outdoorový computer Suunto CORE CRUSH bílá s pečetí kvality od Suunto je u nás za bezkonkurenční cenu. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás. Outdoorový computer Suunto CORE CRUSH bílá aktuálně výhodně za 5790 Kč

5790 Kč
7990 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Špičkový outdoorový computer s výškoměrem, barometrem, kompasem a dalšími funkcemi.. Hodinky Suunto Core Crush jsou špičkové outdoorové hodinky nabízející řadu užitečných funkcí. Funkce altimeter je funkce poskytující měření nadmořské výšky a navíc dokáže zaznamenávat překonané převýšení. Pomocí vestavěného barometru lze zjistit změny tlaku a tendenci počasí. Funkce kompas Vám pak pomůže s orientací v terénu při náročnějších výpravách. Hodinky Suunto Core Crush jsou dále vybaveny hloubkoměrem, stopkami, schopností zobrazování duálního času, časem východu a západu slunce, zámkem tlačítek, menu ve čtyřech jazycích, podsvícením displeje a vodotěsností do hloubky 30 metrů.Technický popis:

outdoorový computer s funkcemi ABC: Altimeter, Barometer, Compas
výškoměr (altimeter): měření rozdílu nadmořských výšek, logbook, automatický mód
barometr: Storm Alarm, indikátor tendence počasí vč. grafu počasí
kompas: otočná růžice, digitální azimut, jednoduchá kalibrace
hloubkoměr: maximální měřená hloubka 10 m (měření hloubky a času pod vodou)
teploměr (°C nebo °F)
otočná růžice kompasu
časové funkce: východ/západ slunce, duální čas, časový odpočet, stopky
jazyk rozhraní: angličtina, francouzština, němčina, španělština
zámek tlačítek
přehledné menu
podsvícení displeje (zelená barva)
vodotěsnost: 30 m

Výškoměr Suunto Core Crush měří aktuální výšku s přesností na 1 metr, zobrazuje výstup a sestup v metrech a zaznamenává celkový průběh cesty, který si lze později prohlédnout. Automatický alti/baro mód přepíná mezi výškoměrem a barometrem v závislosti na změně parametrů a tím ukazuje nejrelevantnější informaci pro danou situaci. Pouhým stisknutím tlačítka začíná výškoměr měřit od nuly výstup a sestup horolezce.
Suunto Core Crush s funkcí meteorologická stanice měří a zaznamenává tlak vzduchu a zobrazuje graf tendence počasí, čímž pomáhá předvídat změny počasí. Storm alarm posouvá povědomí o předpovědi počasí ještě o krok dále a umožňuje horolezcům vyhnout se hrozícímu nebezpečí. Je aktivován prudkým poklesem tlaku vzduchu a signalizuje zvukově i světelně rychle se blížící bouřku.

Název:
Outdoorový computer Suunto CORE CRUSH bílá
Výrobce:
SKU:
6417084182852

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na našem e-shopu Neosport.cz si nakoupíte z obrovského množství sportovního vybavení. Vybírat můžete z široké škály sportovního vybavení a oblečení. Pokud hledáte nové běžecké boty nebo fitness náčiní, jste na správném místě. Nakupte si z pohodlí domova na Neosport.cz kvalitní sportovní výbavu. Nákupem online navíc ušetříte čas i vaše peníze.
Vybírejte z nabídky
17835
produktů
550
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Neosport.cz